Alış-veriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı (Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarları) tarafınızca onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının sanal pos sistemi üzerinden tahsil edilir ve ALICI ‘ ya  elektronik posta ile SİPARİŞ BİLGİSİ gönderilir. ALICI, siparişinin durumunu siteden izleyebilir. Ürün kargoya verilmeden önce “iletişim” sayfasını kullanarak iptal talebinde bulunabilir.

Ender bir durum da olsa, eğer ürün stok problemi ile karşılaşılırsa müşteri hemen bilgilendirilir, müşterilerinin arzusu doğrultusunda yeni bir ürün gönderilebilir, ürünün stoklara girmesi beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir.

İnternet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen müşterilerimize banka havalesi ve İstanbul ili için kapıda nakit veya kredi kartıyla sipariş imkanı da sunulmuştur. Banka havalesi ile ödemede size en uygun bankayı seçip havalenizi yapabilirsiniz. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri” nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir. Havale/EFT yapıldıktan sonra elektronik posta ile destek@ebakliyat.com adresine bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir.

Sipariş edilen ürün/ürünler İstanbul için 12:00 ye kadar alımlar aynı gün kargoya verilir.

12:00 den sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.

İstanbul dışı kargonun alıcıya teslimat süresi, teslimat iline ve kargo firmalarının yaygınlığına bağlı olarak değişmektedir.

Ürünler, kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Ürün, alıcıdan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz.

Teslimatlarda sorun yaşanmaması için sevkiyat bilgilerinin doğru yazılması, teslimat yapılacak adreste bulunulması gerekmektedir.

Hasarlı paketler için teslimat öncesi kargo şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride vardır.

Paket alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın alıcıda kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda firmamıza bildirilmelidir.

Garanti Bankası / Güneşli Koçman Şb. / TR 27 0006 2000 7260 0006 2984 04
İş Bankası / Güneşli Ticari Şb. / TR97 0006 4000 0011 3830 0016 50

Sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Bu nedenle kredi kartı bilgileriniz 256 bit şifreleme ile (SSL, Secure Sockets Layer) şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Kredi kartının kullanılabilirliği banka tarafından onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kredi kartları ile ilgili hiçbir bilgi site tarafından kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi mümkün değildir.

Üyelik bilgilerine, üye tarafından belirlenen ve değiştirilebilen özel ve benzeriz bir şifre ile ulaşılabilir. Şifrenin korunması üyenin sorumluluğundadır.

Sitemizine verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına “cookie” adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi firmamız çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. Internet’te güvenli alışveriş yapmak normal bir  alışveriş merkezinde ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.

Kurumsal alım işlemleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.